Stacja diagnostyczna


O nas

Zajmujemy się handlem materiałami opałowymi oraz materiałami budowlanymi na terenie Piwnicznej-Zdrój i okolicznych miejscowości, Rytra, Starego Sącza, Nowego Sącza, Krakowa, Limanowej, Nowego Targu, Szczawnicy, Muszyny jak również na terenie całej Polski. Prowadzimy również sprzedaż oraz montaż kotłów pelletowych, pomp ciepłą, piecy.

Dzieki ponad 20-to letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie sprostać, każdemu zleceniu. Obecnie handlujemy węglem i peletem nna bardzo dużą skalę, m.in. eksportujemy bardzo duże ilości tych materiałów za granice Polski. Dzięki tym czynikom oraz wsparciu naszej macierzystej firmy w zakresie transportu, jesteśmy w stanie zaoferować węgiel i pelet, wraz z jego transportem po bardzo atrakcyjnej cenie.

Zajmujemy się również produkcją i sprzedażą pelletu, posiadamy równiez duże możliwości magazynowania produktów. Posiadamy nowoczesne i przestronne powierzchnie magazynowe. Nasze magazyny są zabezpieczone nowoczesnymi systemami alarmowymi oraz monitorowane 24 godz na dobę.

Zapraszamy do współpracy.